Pijnacker
Vrouwenrecht 64
€ 545.000,- kosten koper
Het is heerlijk THUIS komen in deze prachtige woning. Gezellig chillen in de ruime woonkamer met daarnaast uitbundig tafelen grenzend aan de supergrote leef-keuken of juist lekker buiten zitten in het zonnetje. Deze woning nodigt uit om te kijken. 3 meest in het oog springende USP's zijn 1. de ruimte, 2. duurzaamheid en 3. prettige woonomgeving!
Deze eindwoning is uitgebouwd op de begane grond en 1e verdieping. Daarnaast is het…
Lees meerNeem vrijblijvend contact met ons op
Het is heerlijk THUIS komen in deze prachtige woning. Gezellig chillen in de ruime woonkamer met daarnaast uitbundig tafelen grenzend aan de supergrote leef-keuken of juist lekker buiten zitten in het zonnetje. Deze woning nodigt uit om te kijken. 3 meest in het oog springende USP’s zijn 1. de ruimte, 2. duurzaamheid en 3. prettige woonomgeving!
Deze eindwoning is uitgebouwd op de begane grond en 1e verdieping. Daarnaast is het ook voorzien van een dakkapel op de 2e zodat er aan ruimte geen gebrek is.
Het is gelegen in de kindvriendelijke wijk “Klapwijk” die de komende tijd een algehele facelift krijgt/heeft gekregen. Het wordt dus alleen nog maar mooier!
In de buurt vind je uitvalswegen, OV (o.a. Metro E lijn annex Randstadrail), scholen, winkels, kinderopvang en natuurgebieden met volop recreatiemogelijkheden. Al met al een ideaal gezinshuis middenin de Randstad. Plaatsen als Den Haag, Rotterdam, Delft en Zoetermeer bevinden zich op relatief korte afstand.
Begane grond: Verzorgde voortuin met 2 bergingen, entree, meterkast, garderobe, trapkast en trapopgang naar slaapetage. Modern toilet voorzien van zwevend closet en fonteintje. De tuingerichte woon- eetkamer is aan de achterzijde uitgebouwd en v.v. inbouwverlichting, een convectorput en openslaande deuren. De begane grondvloer is uitgevoerd in een houten vloer. Extra leuk is de openhaard (gas) voor warmte en gezelligheid. Een moderne, in U vorm opgestelde inbouwkeuken aan de voorzijde voorzien van alle inbouwapparatuur. Ben je gek op koken dan wacht deze keuken op jou!
Aan de achterzijde ligt de onderhoudsarme achtertuin, de tuin biedt veel privacy, beschikt over een achterom en een vrijstaande houten berging met veranda.
1e etage: Overloop, drie grote slaapkamers en de badkamer. De ruime slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer en zijn zorgvuldig afgewerkt. De moderne badkamer bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van een bad/douche combinatie, dubbele wastafel, 2e toilet, handdoekradiator en mechanische ventilatie. De badkamer heeft grijze vloer- en wandtegels. Ook kan er een raam geopend worden ten behoeve van natuurlijke ventilatie.
2e etage: Deze verdieping biedt extra woonruimte doordat het is voorzien van een dakkapel aan de achterzijde.
Ruime overloop, vaste kastenwand en aansluitingen wasmachine/wasdroger, opstelplaats CV combi ketel. Grote slaapkamer met vaste kast. Daarnaast zijn er op deze woonlaag ook diverse bergruimten.
Bijzonderheden: dakkapel, aanbouw BG en 1e, veranda, 3 bergingen, openslaande deuren, openhaard (gas), houten vloer BG, in goede staat, deels voorzien van rolluiken en een zonnescherm. Label A, 10 zonnepanelen, 2 airco units. Wijk recent volledig opgehoogd met nieuwe bestrating.
Ouderdomsclausule en asbestclausule van toepassing.
De Laen makelaardij is de NVM-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object. Deze advertentie en de bijbehorende vragenlijst zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Neem vrijblijvend contact met ons op
Neem vrijblijvend contact met ons op
Vul onderstaand formulier in om een bezichtiging in te plannen.